Wyprawy

Kobanya – Budapeszt – 13-16/03/2020

Wracamy do Budapesztu by znowu zanurzyć się w przepięknych komnatach Morii… tfu, przepraszam, Kobanyi. Kobanya to kopalnia wapienia zlokalizowana w sercu Budapesztu. Przepastne hale, białe ściany odbijające światła latarek nurkowych, wielopoziomowe komnaty, klatki schodowe. To spektakularne widoki, które zostają w pamięci. A po nurkach zostanie sporo czasu na zwiedzanie Budapesztu.

Marsa Shagra – nurkowania „No Limit” – nocleg w nurkowym campie – 7-14/03/2020

Obowiązkowa pozycja dla nurkowych świrów – nurkowania „No Limit” – nurkujesz, ile chcesz. Do tego nocleg w nurkowym campie Red Sea Diving Safari w namiotach/bungalowach i wspaniała ogromna rafa Marsa Shagra. Nurkujemy płytko, głęboko, nurkujemy z brzegu, z RIB-a – to my decydujemy!


Rummu – zalany gułag w Estonii – 29/04-3/05/2020

To znajdujący się w Estonii w prowincji Harju zalany kamieniołom przy zamkniętym z końcem 2012 roku sowieckim więzieniu. Jedno z najciekawszych nurkowisk w Europie – tajemnicze, robiące niesamowite wrażenie, a jednak dostępne nawet dla niedoświadczonego nurka….

Boże Ciało nad Hańczą – 11-14/06/2020

Na początek lata proponujemy odpoczynek w najbardziej spektakularnym widokowo miejscu nad jeziorem Hańczą. Wyjazd rodzinny połączony z nurkowaniem to doskonała propozycja dla całej rodziny. A pod wodę zajrzymy nie tylko Hańczy…

Bałtyk – wraki z Helu – 22-24/05/2020

Czas na bałtyckie nurkowania wrakowe. Jedziemy na Hel i wraz z Lena Diving Baltic wypływamy na nurkowania na wraki zlokalizowane wokół Helu, m.in. Trałowiec, Kanonierka, U-boot – wybór jest spory. Głębokości w zakresie AOWD/DEEP. Na wyjeździe możliwe jest zrobienie kursu PADI WRECK Diver (nurkowanie wrakowe)

Jan Heweliusz i inne wraki z Kołobrzegu – 11-13/07/2020

Nasza wrakowa perełka – nurkowania wrakowe z łodzi M/Y Lubecki w okresie wakacyjnym to już nasz standard. Wypływamy z Kołobrzegu, pierwszego dnia dwa nurki na Heweliuszu, drugiego dnia do wyboru: Bornholm albo wraki wokół Kołobrzegu.

Nurkowy Festiwal Mocy – ośrodek „Nemo w Kulce” nad jez. Łęsk – 09/2020

NFM na stałe wpisał się w coroczny kalendarz nurkowych imprez integrujących środowisko: prezentacje, testowanie sprzętu, panele dyskusyjne i oczywiście wspólna zabawa – doskonały sposób na spędzenie weekendu nad malowniczym jeziorem Łęsk. Jeżeli jesteś początkującym nurkiem i nie nurkowałeś w suchym skafandrze – to jest to doskonała okazja by spróbować. Nie nurkowałeś ze skuterem podwodnym i chcesz spróbować? Masz okazję! Zapraszamy!